FAQ

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

PRO JAK STARÉ DĚTI JE VAŠE SKUPINA URČENA?

Naše dětská skupina je určena pro všechny děti od 1,5 do 4 let.

POKUD MÉ DÍTĚ JE NAROZENO
5. ZÁŘÍ 2021, TAK SPADÁ DO KATEGORIE POD TŘI ROKY?

Dítěti byly 3 roky po 1. 9. daného školního roku, budete tedy až do jeho konce (do 31. 8. 2025) spadat do kategorie dětí mladších 3 let.

PRO KOLIK DĚTÍ JE VAŠE DĚTSKÁ SKUPINA URČENA?

Dětská skupina MILU Care je určena pro maximálně 12 dětí. Více informací naleznete v Provozním řádu (webové stránky v kolonce Informace). Doporučujeme pročíst si důkladně všechny informace na našich webových stránkách www.milucare.cz, na kterých naleznete mnoho odpovědí na vaše případné dotazy.

OD KOLIKA HODIN BUDETE MÍT KAŽDÝ DEN OTEVŘENO A V KOLIK BUDETE ZAVÍRAT?

Provozní doba dětské skupiny MILU Care je PO – PÁ 7:00 – 14:30 hod. Avšak od 14:30 do 17 hodin bude v prostoru dětské skupiny MILU Care zajištěna péče v rámci odpoledního Klubíku pro děti. Doporučujeme důkladně si pročíst všechny informace na našich webových stránkách www.milucare.cz.

JAK BUDE FUNGOVAT PŘIJÍMÁNÍ MÉHO DÍTĚTE DO VAŠÍ DĚTSKÉ SKUPINY?

Nejprve si pozorně pročtěte naše webové stánky www.milucare.cz. Na nich naleznete mnoho důležitých a pro vás prospěšných informací.
Doporučujeme, abyste si pozorně pročetli hlavně Provozní řád, Plán výchovy a péče a Adaptační plán. Pokud budete mít další doplňující dotazy můžete zavolat na telefonní číslo +420 602 622 409 .

Poté doporučujeme, abyste vyplnili přihlášku do dětské skupiny MILU Care, kterou najdete na webových stránkách www.milucare.cz v kolonce Dokumenty, kterou poté odešlete na e-mailovou adresy info@milucare.cz, nebo miroslava.petruskova@milucare.cz.
My vás poté v nejbližších dnech budeme telefonicky kontaktovat s podrobnostmi.

KOLIK BUDEME PLATIT ZA JEDNO DÍTĚ ZA MĚSÍC?

Dětská skupina MILU Care čerpá státní příspěvek na svůj provoz. Tento příspěvek ale nepokryje celkové náklady na provoz dětské skupiny. Proto je nutná částečná úhrada nákladů ze strany rodičů. Pokud tedy vaše dítě bude chodit do dětské skupiny od pondělí do pátku, tak měsíčně tato služba stojí pro děti mladší 3 let 5.095 Kč korun, pro dítě starší 3 let to bude činit 7.600 korun. Více informací naleznete na webových stránkách www.milucare.cz v kolonce Ceník.

MŮŽE MÉ DÍTĚ CHODIT POUZE NA PŮLDEN?

Děti lze přihlásit pouze k celodenní docházce. To znamená, že je smluvně přihlášeno k docházce od 7 do 14:30 hodin. Avšak na základě individuální domluvy si lze dítě vyzvednout i dříve.

MŮŽE MÉ DÍTĚ CHODIT JEN DVA DNY V TÝDNU?

Ano, tuto možnost dětská skupiny MILU Care umožňuje. Docházka na dva dny je minimální možná. Více informací naleznete na webových stránkách www.milucare.cz v kolonce Ceník

JAK SE U VÁS DĚTI STRAVUJÍ

Co se týká stravování máme pro vás dobrou zprávu. Do mnoha dětských skupin se dováží jídlo z vývařoven, restaurací nebo jídelen. My jsme se rozhodli jít úplně jinou cestou a budeme dětem připravovat každý den čerstvá jídla ve vlastní kuchyni. Je tak zaručen domácí přístup, kvalita surovin i čerstvost jednotlivých pokrmů. Děti samozřejmě budou mít dostatek tekutin zdarma tak, aby byly stále hydratované. Více informaci naleznete na webových stránkách www.milucare.cz v kolonce Ceník.

MOHU SVÉMU DÍTĚTI DÁVAT DOMÁCÍ SVAČINKY?

Pokud nemá vaše dítě nějakou alergii, nebo speciální stravovací potřeby, tak tuto možnost nedoporučujeme.

BOHUŽEL MÁ PRACOVNÍ DOBA MI NEUMOŽŇUJE VYZVEDNOUT SI SVÉ DÍTĚ VE 14:30. MŮŽE MÉ DÍTĚ BÝT V DĚTSKÉ SKUPINĚ DÉLE?

Ano, dětská skupina funguje do 14:30, ale dobrou zprávou je, že od 14:30 do 17 hodin bude v prostorech MILU Care probíhat odpolední Klubík pro děti. I v Klubíku budou děti mít zajištěný program, který bude zaměřen na rozvoj jemné motoriky, logopedická cvičení, pohyb, nebo základy angličtiny. Více informací naleznete na webových stránkách www.milucare.cz v kolonce Dokumenty, kde naleznete Smlouvu o odpolední péči.

JAK VÁS MŮŽEME PODPOŘIT?

V naší dětské skupině MILU Care klademe důraz na to, aby naše služby byly finančně dostupné pro co nejširší okruh dětí. Z tohoto důvodu držíme naše ceny na co nejnižší možné úrovni. Tato výše, včetně částky poskytované v rámci příspěvku z ESF však nepokryje všechny náklady na provoz dětské skupiny. Pokud chcete podpořit naši neziskovou organizaci a dbáte na to, můžete poskytnout jednorázový finanční dar, nebo zadat trvalý bankovní příkaz na účet: 2802500428/2010 (Fio banka). Na finanční dar vám rádi poskytneme Potvrzení o daru, které můžete využít při zpracování daňového přiznání. Podpořit nás můžete také věcným darem (pastelky, modelína a další kreativní potřeby, knížky, hračky apod.). Budeme za všechno moc rádi a všechny děti vaši vstřícnost ocení.

Dětská skupina 
MILU Care Jirny

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně naší dětské skupiny nebo odpolední péče, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace a pomohli vám v tomto důležitém rozhodovacím procesu.

copyright © milucare.cz – všechna práva vyhrazena   I   ochrana osobních údajů

Zde Vložte Text Nadpisu