Ceník
ŠKOLKOVNÉHO A STRAVNÉHO

ŠKOLKOVNÉ

Poskytování služby péče o dítě je provozováno s částečnou úhradou nákladů ze strany rodičů.

Děti do 3 let

do 31. 8. před 3. narozeninami

5 dní v týdnu

4 720 Kč

4 dny v týdnu

3 776 Kč

3 dny v týdnu

2 832 Kč

2 dny v týdnu

1 888 Kč

Děti od 3 let

od 1. 9. po 3. narozeninách

5 dní v týdnu

5 760 Kč

4 dny v týdnu

4 608 Kč

3 dny v týdnu

3 456 Kč

2 dny v týdnu

2 304 Kč

 • program dětské skupiny
 • pracovní pomůcky a hračky
 • hygienické potřeby a nakládání s prádlem
   (kromě plen a věcí osobní hygieny)
 • vybavení a údržbu prostor
 • technické, provozní a personální zabezpečení
   dětské skupiny
 • zákonné pojištění
 • pitný režim
 • hračky pro děti

  Ujasnění cenové kategorie podle věku dítěte

  Ceník pro děti do 3 let platí pro děti, které dosáhly věku 3 let až po zahájení daného školního roku, tedy po 1. září.

  Ceník pro děti od 3 let platí pro děti, které dosáhly věku 3 let ještě před zahájením daného školního roku, tedy před 1. zářím.

  děti narozené do 31. 8. 2020 spadají do kategorie děti od 3 let

  děti narozené od 1. 9. 2020 spadají do kategorie děti do 3 let (a to až do 31. 8. 2024)

  Stravu platí rodič zvlášť.

  ZA 1 DEN

  159,5 Kč

  pexels-sydney-troxell-708488

  Oběd je vždy složen z polévky a hlavního jídla.Dětem je ke každému jídlu nabízeno ovoce nebo zelenina.

  Zajištění pitného režimu během celého dne: žádné nápoje nejsou doslazovány, k pití je podáván ovocný/bylinkový (máta, šípek, heřmánek apod.) čaj/ovocné čerstvé šťávy/pitná voda/pitná voda s meduňkou/mátou nebo sezonním ovocem. Děti si mohou nosit na pití vlastní lahve.

  Jídlo je připravováno přímo v prostorách dětské skupiny, je tak zaručen domácí přístup, kvalita surovin i čerstvost jednotlivých pokrmů.

  Zakládáme si na zásadách zdravého stravování, při pečení je proto používána zejména pohanková, kokosová, špaldová, mandlová nebo celozrnná mouka, jídla s ohledem na věk dětí nedosolujeme a nepoužíváme příliš koření, ale spíše bylinky. Stejně tak je velmi omezen i přísun cukru, připravované pokrmy sladíme zejména přírodními sladidly – ovocem, medem, stévií, javorovým sirupem apod. Naprosto zásadní je pro nás nepoužívání žádných umělých dochucovadel, vývary jsou opravdovými poctivými vývary, v naší kuchyni nenajdete žádné bujonové kostky a podobné nezdravé náhražky kvalitního jídla. Snažíme se, aby jídla byla pestrá, zohledňovala sezónnost a aby se děti naučily již v dětství ochutnávat pro mnohé ještě stále netradiční suroviny jakými jsou např. jáhly, bulgur nebo cizrna.

  Stravovací návyky se utvářejí hlavně v dětství, vývoj trávicího ústrojů prochází zhruba do 3 let věku dítěte zásadním vývojem a formuje se také imunitní systém, jehož základ se nalézá právě ve střevech. Rozhodly jsme se proto, že se vydáme naprosto odlišnou cestou, v mnohém o dost náročnější a složitější, ale s jasným cílem – po celou dobu máme jasnou kontrolu nad tím, co děti opravdu jedí a že je zohledňován při přípravě stravy jejich věk.

  Na základě individuální domluvy je možná i příprava stravy v rámci zdravotních dietních omezení (bezlepková dieta apod.).

  Individuální požadavky na stravování musí být řešeny před zahájením docházky, v rámci přípravy dietní stravy bude řešena i individuální cena za stravu.

  Dětská skupina 
  MILU Care Jirny

  Pokud máte jakékoli dotazy ohledně naší dětské skupiny nebo odpolední péče, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace a pomohli vám v tomto důležitém rozhodovacím procesu.

  copyright © milucare.cz – všechna práva vyhrazena   I   ochrana osobních údajů